LDSA 18. konference "Es dziedu" (2024)Asociācijas biedrus un visus interesentus aicinām uz 18. konferenci "Es dziedu" Siguldā!


Konferences sākums piektdien, 2. augustā, plkst. 13.30 (reģistrācija no 13.00), noslēgums - svētdien, 4. augustā plkst. 15.00.

Turpināsim skaistas tradīcijas - no rītiem vingrosim kopā ar Gitu Rebeku Dirveiku, tiksimies ar latviešu mecosoprānu Zandu Švēdi, klausīsimies Anša Bētiņa un Tinces Strazdiņas lekcijas, dalīsimies pieredzē savā starpā. Meistarklasēs šogad ar interesi vērosim Amsterdamas konservatorijas pedagoģes Ksenijas Meijeres (Xenia Meijer, Nīderlande) darbu, ar kura pamatprincipiem grāmatas "Sabalansēta dziedāšana" autore iepazīstinās arī teorētiskā ievadlekcijā un praktiskā grupas nodarbībā stājas un elpošanas treniņam. Mūzikas skolu topošos absolventus konsultēs Ance Ķirse no Rīgas Doma kora skolas un Kalvis Kalniņš no Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas, kuri savu meistarklašu noslēgumā arī analizēs viens otra darbu, dalīsies iespaidos un iesaistīs diskusijā auditoriju. Piektdienas vakarā gides Aigas Auziņas vadībā dosimies ekskursijā pa Siguldu, savukārt sestdienas vakarā viesosimies pie Māra Mitrevica Gaujas plostnieku muzejā, kur mūs piknikā sagaidīs īsta plostnieku zupa.

Konferences dalībnieki saņems apliecību par tālākizglītību ne mazāk kā 16 stundu apjomā. LDSA biedriem dalība ir bez maksas, ja samaksāta biedra nauda (30 EUR gadā). Dalība biedru audzēkņiem - 25 EUR, interesentiem - 60 EUR, Siguldas pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem un audzēkņiem - bez maksas.

Pieteikšanās līdz 28. jūlijam, AIZPILDOT ANKETU ŠEIT!
Uz tikšanos!